Share

Goya Mimarlık

‘’GOYA Exclusive Products, merkezi İzmir’ de bulunan, Türkiye genelinde 65 bayii ile birlikte geniş kapsamlı satış ağına sahip, genç, dinamik ve müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Tümü Avrupa’ dan ithal olmak üzere 7 ülkeden 14 markanın ithalatını yapmaktadır.

Ürün portföyünde parke, thermowood deck ve cephe kaplamaları, porselen seramik ve duvar kağıdı ürün grupları yer almaktadır.
İthalatçı olmanın tedarik, özel taleplere karşılık verme ve maliyet avantajı gibi artılarını birebir müşterilerimize yansıtmakta, siz değerli müşterilerimizi dostumuz olarak benimseyerek yanınızda yer almak arzusundayız.

Hayatımızın daha keyifli ve mutlu olması, yaşadığımız ve vakit geçirdiğimiz mekanların bizlere hissettirdikleri ile mümkündür. Mekanlarınızı daha keyifli ve mutlu kılmak için küçük dokunuşlar yeterlidir. Bizler de bu konuda sizlere yardımcı olmak için çeşitli alternatifler sunuyoruz.
Ürünlerin estetik, tasarım ve güzelliğini yaşarken aynı zamanda kullanım kolaylığı, uzun ömürlü olması ve gerçek kalite anlayışı ile siz değerli dostlarımıza sunulması için yola çıktık.

‘’Goya Exclusive Products’’ ile mekanlarınızda keyif ve kaliteyi yaşayın…’’

Markalar